News & Blog

Az MI szerepe a kisvállalatok hatékony működésében az innovációk bevezetésében!

Képzeld el, hogy hétfő reggel belépsz az irodába. A kávéfőző már bekapcsolva, a levelezés rendszerezve, a heti posztok megírva – és mindezt nem az új gyakornok, hanem egy MI-alapú kolléga intézte.

Ez már a valóság – és egyre több kisvállalkozás tapasztalja meg, milyen az, amikor egy gépi agy ténylegesen együttműködik a csapattal.

A mesterséges intelligencia (MI) a mikrovállalkozásoktól a dinamikusan fejlődő KKV-kig mindenki számára elérhetővé vált, és nemcsak elérhető, hanem kifejezetten ajánlott is.

Talán a legismertebb MI-alapú eszköz ma a „ChatGPT” vagy a „Copilot”. Ezek a rendszerek képesek természetes nyelven válaszolni kérdésekre, tartalmat generálni, ötletelni, és akár ügyfélszolgálatot is ellátni.

A BKIK-KKVHÁZ augusztusi eseményén a mesterséges intelligencia lesz a témánk.
Belevágunk a közepébe és konkrét, gyakorlati példákkal vesszük végig mi az MI, és hogyan dolgozhat a cégedben már holnaptól!

Mesterséges Intelligencia vezetőknek
2025. augusztus 25. (hétfő)
14:00-16:00 óráig ONLINE

Az eseményen megtudhatjuk:

🧠Mi az MI -és mi nem az?
🛠️Hogyan működik az MI a gyakorlatban?
📊 Mire használhatják a mikro és kkv-k?
🧩Hogyan illeszkedik az MI a csapatba?
🔏Etikai és biztonsági kérdések

A nyitóbeszélgetés résztvevői:
Dr. Pokó Diána – Európa jogi szakjogász LL.M, Mesterséges Intelligencia (AI) és Technológiai szakjogász LL.M, GTTSZ Gazdaság és Versenyképesség Tagozat elnök, főtitkár-helyettes, a KKVHÁZ Mesterséges Intelligencia Bizottságának elnöke
Dr. Halász Rita – Blockchain Magyarország Egyesület alelnök, a KKVHÁZ Digitalizációt Támogató Bizottságának elnöke
Dr. Szépvölgyi Ákos – Közép-dunántúli Regionális Innovációs Ügynökség, ügyvezető
Aszódi Bence – Streamnet Zrt. értékesítési menedzser, blockchain és fintech tanácsadó

Nem kell programozónak lenni. Az MI itt van velünk:

  • Chatbotként a weboldalon, amely nonstop válaszol ügyfelek kérdéseire.
  • Virtuális asszisztensként, aki megírja az e-maileket, rendszerezi a feladatokat, segítséget nyújt a napi adminisztratív feladatok ellátásában.
  • Marketing asszisztensként, aki nemcsak megírja a posztokat, de gondoskodik azok programozott megjelentetéséről is.
  • Adatértelmezőként, aki segít felismerni a vásárlói szokásokat, segít validálni az új innovatív ötleteket, hogy egyáltalán érdemes-e belevágni és ha igen, mégis hogyan annak megvalósításába.

Elérhető alkalmazásokban, böngészőkben, vagy akár beépítve az irodai szoftverekbe.
A titok: használni kell, mi pedig megmutatjuk hogyan!


Program:
13:45 – 14:00 Belépés az ONLINE szemináriumra.
14:00 – 14:05 Köszöntő
14:05 – 15:00 Nyitó vitabeszélgetés
Konkrét példákkal vesszük végig mi az MI, és hogyan kell használni.
15:00 – 15:30 Fókuszcsoportok beszélgetések, gyakorlati bemutatók és vita konkrét kérdésekkel és válaszokkal 4 fő témában.
15:30 – 15:55 A csapatok összefoglalói a témakör legfontosabb elemeiről.
15:55 – 16:00 Zárszó

Az MI nem veszi el a munkát – időt ad vissza a vállalkozóknak, segít visszavenni az irányítást, és lehetővé teszi, hogy a cégvezetők a valóban értékteremtő feladatokra fókuszáljanak.

Elindulni nem nehéz! Egy kipróbált chatbot, egy tartalomgeneráló eszköz, egy MI-alapú naptársegéd – és máris indul a digitális fejlődés.

Az eseményt a KKVHÁZ Mesterséges Intelligencia Bizottságával közösen szervezzük!
https://kkvhaz.hu/mesterseges-intelligencia-bizottsag/

Partnerünk:

Köszönjük a sok érdeklődést!
Az eseményre a regisztrációt lezártuk!

KKVHÁZ Szerkesztőség

Vélemény írása

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

A Magyar Gazdaság Kávéháza!

Termékünk a kapcsolat, a tudás és a közösségi élmény

Hiszünk abban, hogy a gazdaság minden felelős
szereplőjének, politikai nézetektől független,
konstruktív, kulturált, rendszeres párbeszéde a magyar
versenyképesség egyik záloga.

Minden jog fenntartva 2023

https://madura-wanareja.cilacapkab.go.id/wp-includes/fonts/depo25-bonus25/

https://madura-wanareja.cilacapkab.go.id/wp-includes/fonts/vietnam/

https://doplang-adipala.cilacapkab.go.id/wp-includes/css/jepang/

https://tayem-karangpucung.cilacapkab.go.id/wp-includes/assets/myanmar/

https://cigintung-wanareja.cilacapkab.go.id/wp-includes/css/rusia/

https://karangsembung-nusawungu.cilacapkab.go.id/wp-includes/css/pragmatic/

https://karangsembung-nusawungu.cilacapkab.go.id/wp-includes/css/garansi-kekalahan-100/

https://banjarwaru-nusawungu.cilacapkab.go.id/wp-includes/js/thailand/